Skype for Business-Integration

ارتباطات یکپارچه (UC) اخیرا در نظر پیشگامان حوزه شبکه در حال نزول است، هرچند که  UC به علت میزان صرفه‌جویی قابل‌توجه در مورد استفاده‌کردن از برنامه‌ها، بر روی گوشی‌های هوشمند و دیگر دستگاه‌های موبایل به یک ضرورت اساسی تبدیل شده است. افرادی که از قابلیت‌های UC بهره می‌برند، نیازمند این هستند که از کیفیت سرویس مطمئن و مرتبط با شبکه‌های سیمی و بی سیم اطمینان حاصل نمایند. Aruba به کاربران این اطمینان خاطر را می‌دهد که شبکه برای راه حل‌های آنان بهینه می شود. سازمان‌ها با استفاده از HPE Network Optimizer ، یک برنامه مبتنی بر شبکه‌های نرم افزاری تعریف شده (SDN)، قادر هستند کیفیت سرویس مورد نیاز برای قابلیت‌های صدا را دریافت کنند. این برنامه SDN با یک SDN controller، OpenFlow enabled Aps و تعدادی سوییچ کار می کند و به صورت اتوماتیک و پویا، جریان‌های ترافیکی اولویت‌بندی شده را برای اسکایپ به منظور Business traffic تولید می‌کند.

Aruba AirWave تضمین می کند که شبکه با تنظیمات دلخواهی مانند UCC dashboard و … به شکل مناسبی مدیریت می شود. اولویت‌بندی برنامه و بهینه‌سازی‌های مربوط به UCC زمینه را برای ارتباطات روان فراهم می‌سازد و موجب افزایش سودرسانی کارکنان، کاهش هزینه‌ها و بهبود همکاری‌ها می‌شود.

HPE بزرگترین اسکایپ برای توسعه کسب و کار در جهان را با بیش از 310000 کاربر بر روی Aruba و تجهیزات شبکه HPE به اجرا در می‌آورد. مایکروسافت Aruba را به عنوان یک شریک مناسب برای اسکایپ به منظور راه حل کسب و کار، تشخیص می‌دهد. با راه حل‌های UC که Aruba فراهم کرده است، کاربران افزایشی 40 درصدی در کارایی و کاهشی 66 درصدی TCO یا Total cost of ownership را گزارش کرده‌اند.

منبع: کتاب Aruba_Certified_Switching_Associate

Skype for Business-Integration
امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *