اوراکل با تصاحب شرکت Talari Networks، وارد بازار SD-WAN می شود


اوراکل با تصاحب شرکت Talari Networks، وارد بازار SD-WAN می شود

اوراکل، کسب و کارنرم افزاری قابل توجهی دارد و معتقد است که با تکنولوژی SD-WAN، قادر خواهد بود کارایی و قابلیت اطمینان ارتباطات هر شبکه‌ای را تضمین کند. اوراکل اذعان داشت که یک شرکت در حوزه ی SD-WAN به نام Talari Networks را به منظور ایجاد محاسبات ابری و کسب و کار شبکه ای خود خریداری کرده است. شرایط مالی این قرارداد مشخص نیست با این حال تخمین زده می‌شود که شرکت Talari Networks، حدود 53.5 میلیون دلار دریافت کرده باشد. درسال 2012، شرکت Talari Networks، بعنوان یکی از ده شرکت تازه وارد شده به دنیای شبکه بود که در طول 6 سال ،چنان رشدی کرده است که حالا از پیشگامان حوزه ی SD-WAN است.

محصول اصلی شرکت Talari Networks، یک  تکنولوژی به نام Failsafe است، که یک پلتفرم SD-WAN می باشد و به منظور ایجاد اتصال میان شبکه های سازمانی مانند دفاتر شعب و مراکز داده که در فواصل زیادی از هم قرار دارند، استفاده می شود . شرکت Talari Networks، بیان کرده است که این پلتفرم قابلیت اطمینان و امنیت بیشتری را برای اتصالات site-to-site و site-to-cloud و دسترسی برنامه های کاربردی روی هر شبکه، فراهم می کند.

محصول failsafe شرکت Talari

محصول failsafe شرکت Talari

شرکت اوراکل نیز اعلام کرده است که از این تکنولوژی برای افزایش مرز اتصالات کنترلر و زیر ساخت مدیریتی شبکه (که برای محافظت و مدیریت جریان داده ها در شبکه های ثابت و سیار استفاده می شود) استفاده خواهد کرد. علاوه براین، شاهد بکارگیری SDN بعنوان عنصری کلیدی در محصول HCI شرکت اوراکل خواهیم بود. محصول HCI، یک چارچوب فناوری اطلاعات است که با ترکیب ذخیره ساز، محاسبات و شبکه در یک سیستم واحد، پیچیدگی مراکز داده را کاهش و مقیاس پذیری را افزایش خواهد داد.

منابع:

https://siliconangle.com
http://www.enterprisenetworkingplanet.com
https://www.networkworld.com

t.me/SDNCentral
 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *