اجرای کنسرت زنده با 5G!


اجرای کنسرت زنده با 5G

به لطف فناوری 5G امکان ظهور سرویس‌های جدیدی فراهم می‌شود که این سرویس‌ها حساسیت زیادی به تاخیر دارند. در این کنسرت معجزه 5G در تحقق این رویای دیرینه به زیبایی نمایش داده شده است.

این کنسرت در 16 مارس 2019 در لندن برگزار شد تا مردم یک موسیقی کاملا هماهنگ را تجربه کنند. این موسیقی زنده با بکارگیری ETSI Open Source MANO در بستر شبکه 5G که یک شبکه با تاخیر پایین و ظرفیت بالایی است، به اجرا گذاشته شد. در این نمایش نشان داده شد که اجرای موسیقی با وجود فاصله دور نوازندگان، تاثیری در عملکرد خروجی ندارد و شنوندگان تفاوتی را احساس نمی‌کنند.
در واقع، شبکه 5G با ارائه یک بستر با تاخیر پایین، پهنای باند بالا و کاملا سنکرون امکان پیاده‌سازی چنین سرویس‌هایی را تسهیل می‌کند. این کنسرت بخشی از آینده 5G را به نمایش گذاشت که خروجی یک پروژه 5G دولت بریتانیا بود.

این کنسرت بخشی از آینده 5G را به نمایش گذاشت که خروجی یک پروژه 5G دولت بریتانیا بود. محققان این پروژه دولتی با همکاری انجمن ETSI OSM به دنبال تحقق فناوری‌های نوظهور برای دستیابی به سرویس‌های مطرح در 5G هستند. این کنسرت گامی موثر در راستای پیاده‌سازی و تحقق سرویس‌هایی است که نیازمند تاخیر پایین هستند که شبکه 4G در ارائه آن ناتوان است.

در ادامه شما را به مشاهده بخشی از این کنسرت زیبا دعوت می‌کنم.

منبع: ETSI t.me/SDNCentral

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *