ثبت درخواست ترجمه

هدف از راه اندازی دپارتمان ترجمه ارائه خدمات ترجمه تخصصی مهندسی کامپیوتر و مخابرات (بویژه در حوزه SDN) به صورت 24 ساعته و آنلاین است. ترجمه انگلیسی به فارسی توسط تیم مجرب متخصص SDN صورت می گیرد. هدف ما ارائه ترجمه دقیق و صحیح در حوزه شبکه نرم افزار محور و بخش های مرتبط با این موضوع است که به منظور صرفه جویی در زمان  و نیز هزینه شما پژوهشگر گرامی تصمیم به راه اندازی این بخش نموده‌ایم.

برآورد قیمت و تخمین زمان تحویل: جهت سفارش ترجمه مقاله از طریق این آدرس، پس از برآورد قیمت و تخمین زمان تحویل می‌توانید اطلاعات تکمیلی و فایل انگلیسی را ارسال نموده و سپس بصورت آنلاین پرداخت وجه را انجام دهید (به دلیل مشکل درگاه آنلاین، تا اطلاع ثانوی برای پرداخت وجه به transengine@sdncentral.ir و یا t.me/sdncentral_admin پیام دهید). لازم به ذکر است که شما باید تعداد دقیق کلمات انگلیسی که قرار است ترجمه شود را در این قسمت وارد نمایید تا سیستم به شما مبلغ و زمان دقیق‌تری جهت ترجمه بدهد.پس از پرداخت وجه به شما یک شماره پیگیری ایمیل می‌شود که رسید پرداخت اینترنتی شما می‌باشد.

 

آپشن‌های ترجمه

جهت رفاه حال شما عزیزان و بهینه‌سازی هزینه ترجمه آپشن‌های ۲، ۳ و ۴ نیز اضافه شده است تا ضمن انجام سفارشات شما با قیمت مناسب‌تر، سایر محققان نیز بتوانند با استفاده از فروشگاه وبسایت از مستندات ترجمه شده استفاده ببرند:

  1. کیفیت ترجمه عالی+مالکیت معنوی+به همراه ویراستاری محتوایی (بهترین کیفیت)
  2. کیفیت ترجمه عالی+بدون مالکیت معنوی+به همراه ویراستاری محتوایی (پیشنهاد ما)
  3. کیفیت ترجمه معمولی+مالکیت معنوی+به همراه ویراستاری متنی
  4. کیفیت ترجمه معمولی+بدون مالکیت معنوی+به همراه ویراستاری متنی (مقرون به صرفه‌ترین)

 

جهت همکاری در زمینه ترجمه تخصصی به job@sdncentral.ir ایمیل ارسال کنید و یا از طریق فرم تماس سایت به ما ایمیل بزنید.

جهت اطلاعات بیشتر و پیگیری ترجمه می‌توانید به آی دی telegram.me/sdncentral_admin و یا tranengine@sdncentral.ir پیام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *