ویزای فرانسه، کلیدی است که دربهای شهر عاشقان را برای شما باز می‌کند. با این ویزا، می‌توانید با آسایش و آسودگی خاطر در خیابان‌های پاریس پیچید. همچنین، این ویزا امکان بهره‌مندی از تمام جذابیت‌های این شهر را برای شما فراهم می‌کند. با توجه به اینکه فرانسه از کشورهای حوزه شنگن به شمار می رود همه به دنبال آژانسی برای دریافت ویزای فرانسه بدون ریجکتی هستند. در این مقاله علاوه بر معرفی آژانس مسافرتی، راهکارهای دریافت ویزا هم به شما توضیح داده می شود.

کشور فرانسه یکی از کشورهای حوزه ی شنگن است. بنابراین ورود از فرانسه که تنها با ویزای شنگن امکان پذیر است، یکی از تخصص های مهم در حوزه ی گردشگری به حساب می آید. با توجه به اینکه دریافت ویزای اروپا کار بسیار دشواری محسوب می شود. بنابراین همه ی ما به دنبال آژانسی هستیم که ویزای فرانسه بدون ریجکتی دریافت نماید. در ادامه آژانس مسافرتی به شما معرفی می کنیم که خدمات اخذ ویزای شنگن را به صورت کاملا VIP برای شما انجام می دهند.

 

همانطور که مستحضر هستید زمانی که ویزای شنگن دریافت می کنید. بدون شک می توانید به تمام کشورهایی که حوزه ی شنگن هستند سفر کنید. خصوصا کشورهای فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، سوییس، سوئد، هلند و… که جز محبوب ترین کشورها هستند. زمانی که شما وارد یکی از کشورهای حوزه ی شنگن شوید. به راحتی می توانید تنها با رزرو بلیت پرواز داخلی و هتل به شهر های محبوب دنیا سفر کنید. در ادامه توضیحات بیشتری در این خصوص ارائه می دهیم.

منظور از ویزای فرانسه فوری چیست؟

همانطور که در متن های بالا خدمت شما عرض کردیم. ویزای فرانسه فوری نیازمند تخصص ویژه است. فرقی نمی کند که از کدام کشور ویزا شوید. پس از اخذ ویزا به راحتی می توانید به کشور و شهر خود وارد شوید. اما مهم ترین مسئله این است که ریسک ریجکتی شما پایین بیاید. آژانس نارین سفر یکی از آژانس های معتبر در زمینه گردشگری، توریستی و مهاجرتی است.

مهم نیست که مقصد شما در کجای اروپا باشد. نارین سفر ویزای شنگن را در کوتاه ترین زمان برای شما دریافت خواهد کرد. زمانی که صحبت از بدون ریسک ریجکتی می شود. یعنی ما تا حد امکان ریسک ریجکتی را پایین آورده و به نوعی می توانیم با عنوان تضمینی به شما معرفی کنیم. اگر بخواهیم صادقانه با شما صحبت کنیم. ویزاهای کسانی که به ما رجوع کردند با موفقیت اخذ شده است.

بازرسی تمام مدارک قبل از ورود به سفارت

بعد از اولین تماس با کانتر آژانس نارین سفر پاسپورت شما را دریافت کرده و وضعیت آن را بررسی خواهیم کرد. قبل از هر چیز بازرسی اولیه از پاسپورت شما شروع می شود. همه ی این بررسی ها قبل از ورود به سفارت انجام می شود.

نارین سفر با توجه به تجربه ی بسیار بالای خود اقدام به بازرسی تک تک مدارک پرونده می کند. بنابراین اگر تور پاریس یا سایر تورهای اروپایی را انتخاب کرده باشید. بدون نگرانی از بابت ریجکتی می توانید مراحل اخذ ویزا را مشاهده کنید. در واقع شما قبل از ورود به سفارت بازرسی کامل شده و مدارک شما کامل خواهد بود.

خدمات اخذ ویزا به صورت کاملا VIP

تمامی خدمات ما به صورت VIP انجام می شود. در واقع تور فرانسه که خدمات اخذ ویزا آن هم با نارین سفر است. به صورت کاملا VIP دنبال می شود. به عنوان مثال شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به صورت VIP وارد سفارت شوید. در حال حاضر نارین سفر انتهای هر هفته ورود به سفارت امکان پذیر است. البته به شرطی اینکه شما در لیست اولیه ی آن هفته قرار بگیرید.

زمانی که وقت پر می شود زمان ورود به سفارت شما به هفته ی بعد موکول می شود. بنابراین اگر خیلی زود مراحل پیش پرداخت و قرارداد را انجام دهید. ما به راحتی می توانیم شما را در اولین فرصت وارد سفارت نماییم. البته به شرطی که مدارک خود را در اولین فرصت به ما تحویل دهید.

اخذ ویزای فرانسه بدون نگرانی

ویزای فرانسه در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار می گیرد. به شرطی که مدارک شما کامل باشد. اگر مدارک شما کامل و بی نقص نباشد این آژانس به هیچ عنوان مدارک شما را به سفارت نمی فرستد. این دقیقا همان فیلتر یا بازرسی است که ما قبل از ورود به سفارت انجام می دهیم. در واقعی نوعی استعلام وضعیت می گیریم.

این استعلام وضعیت باعث می شود که ریسک ریجکتی پایین آمده و خطرات آن دامنگیر شما نشود. در ادامه توضیحات بیشتری در خصوص تبعات بعد از ریجکتی به شما خواهیم داد.

تبعات ریجکت شدن در شنگن

بی شک اگر ویزا نشوید خبر خوبی در انتظار شما نخواهد بود. تمام کسانی که به این آژانس مراجعه می کنند. بی شک به دنبال ویزا شدن هستند. همچنین به خوبی از این موضوع مطلع هستند که اگر ویزا نشوند دو سال از حوزه ی شنگن محروم خواهند شد. همچنین به صورت یورویی هم متضرر خواهید شد. بنابراین اگر اروپا و  ویزای شنگن برای شما مهم باشد. بی شک به آژانسی که در این کار تبحر دارد اطمینان بیشتری خواهید کرد.

همه ی کسانی که به نارین سفر مراجعه کردند به خوبی از این موضوع مطلع هستند که این آژانس سود خود را از اطمینان شما به دست می آورد. در واقع اگر ویزا شوید اول از همه این آژانس خوشحال و خشنود خواهد بود. چرا که مشتری مداری از شعارهای اصلی آژانس می باشد.

عودت کامل وجه در صورت یک هزارم درصد ریجکتی ویزای فرانسه

زمانی که ویزا می شوید بی شک سود ما در ویزا شدن شما است. اگر ویزا نشوید اول از همه آژانس کار خود را نیمه تمام گذاشته است. از آنجایی که در قرارداد ذکر می شود که در صورت ریجکتی مبلغ پرداخت شده به شما عودت داده می شود. بنابراین این موضوع نشان دهنده ی ثبات آژانس و اطمینان خاطر به مسافر است. زمانی که یک آژانس هیچ راهی برای کسب درآمد به جز اخذ ویزا نداشته باشد. بی شک انجام آن کار باید تمرکز و هدف اصلی آن مجموعه باشد. در واقع تمام تلاش بر این است که به مسافر ثابت شود این آژانس تمامی خدمات خود را برپایه ی حسن انجام کار انجام می دهد.

هزینه اخذ ویزای فرانسه و تور پاریس چگونه محاسبه می شود؟

یکی از مواردی که مسافر آژانس مورد نظر خود را در میان تعداد کثیری از آژانس انتخاب می کند، هزینه و قیمت است. حتی اگر خدمات به نحو احسن انجام شده و هزینه ها بسیار بالا باشد. بی شک مسافران بسیار کم و محدودی به این آژانس مراجعه می کنند. بنابراین قیمت تور هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. نارین سفر تمام تلاش خود را کرده کمترین سود را از مسافران به ازای خدمات ارائه شده دریافت نماید. در سایت مذکور می توانید تمام قیمت ها و پکیج ها را مشاهده کنید.

رزرو بلیت به همراه مشاوره رایگان

فرانسه یکی از مسیرهایی است که اکثر مسافران و عاشقان سفر به آن علاقه دارند. اگر نیاز به مشاوره رایگان داشته باشید . به راحتی می توانید وارد سایت نارین سفر شوید. با مشاوران آن مجموعه ارتباط بگیرید. یا به صورت حضوری در محل به پاسخ تمام سوالات خود دست پیدا کنید. توجه داشته باشید که این آژانس تنها به ازای ارائه ی خدمات از شما هزینه دریافت می کنید. نارین سفر را در اینستاگرام خود بررسی کنید. یا از لینک های مذکور وارد سایت شوید.

آدرس به همراه شماره تماس های کانترهای تور در اختیار شما قرار دارد. از تورهای اروپایی، آسیایی و حتی تورهای داخلی را می توانید به راحتی از این آژانس دریافت نمایید. نکته ی کلیدی این است که تمامی تورها با حداقل قیمت در اختیار شما قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص اخذ ویزای فرانسه از پل های ارتباطی معرفی شده استفاده کرده و با نارین سفر در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *